Кремлю вдалося досягти своєї мети провокаціями у Криму, – ІноЗМІ

262
Журналіст Нік Баклі висловив думку, що через три тижні після сумнозвісних провокацій в анексованому Криму Президенту РФ Владіміру Путіну вдалося досягнути бажаної мети.

У статті для Financial Times Баклі нагадав, що Путіну врешті-решт вдалося домовитися з канцлером ФРН Анґелою Меркель і Президентом Франції Франсуа Олландом про зустріч у рамках саміту G20. Крім того, може відбутися неофіційна зустріч із Президентом США Бараком Обамою. На думку журналіста, саме ці зустрічі й були метою нещодавніх провокацій. 
«Незвично безпардонна дипломатія Путіна напередодні G20 враховувала наказ про перевірку бойової готовності південних, західних і центральних військових округів Росії і навіть її міністерств фінансів і промисловості, а також Центрального банку. Однак вона принесла важливий приз: зустрічі з наймогутнішими лідерами для обговорення питань щодо України за відсутності українського Президента Петра Порошенка. Ці перспективи призвели Київ у сум’яття», – зауважив автор.
За його словами, у першу чергу російський лідер прагнув домогтися цих переговорів для послаблення санкцій проти РФ. 
«Тристоронньої зустрічі, про яку раніше оголосив Кремль, не буде, проте Путін побачиться окремо з Меркель і Олландом, що дасть йому можливість повикручувати їм руки словесно – продавити перегляд Мінських домовленостей, метою яких було принести мир на Схід України», – нагадав Баклі. 
«Санкції Заходу – тільки одна з причин спаду російської економіки поруч із низькими цінами на енергоносії в усьому світі і давніми структурними проблемами. Однак вони діють як своєрідний підсилювач двох інших факторів. Крім того, вони – єдина проблема, яку Росія у змозі вирішити», – підкреслив журналіст.

Коментарi

Коментарiв