Організаторами пікету проти «Інтера» виявилися екс-бійці Збройних Сил України

231
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що особи, які 4 вересня 2016 року організували пікет біля будівлі офісу компанії «Національні інформаційні системи» телеканалу «Інтер», раніше служили у 30-й бригаді Збройних Сил України.

Відповідну заяву Аваков зробив увечері 4 вересня в ефірі телеканалу «1+1»: «Це, в основному, у минулому − військовослужбовці 30-ї бригади Збройних Сил, які об’єдналися в такому протесті».
За словами очільника МВС, «дві або три людини, які надихалися димом, отримали допомогу медиків». Крім того, за допомогою лікарів звернувся один із учасників пікету. 
Крім того, міністр внутрішніх справ нагадав, що кілька днів тому звернувся до Служби безпеки України щодо розслідування фактів узгодження інформаційної політики телеканалу «Інтер» і керівництва так званої ДНР, проте досі не отримав відповіді. 
Нагадаємо, увечері 4 вересня 2016 року біля офісу «Інтера» помітили групу осіб у камуфляжі з відкритими обличчями, які розвернули плакати з протестними закликами щодо проросійської позиції телеканалу. 
Як зазначив глава МВС, на початку 17:00 біля офісу телеканалу «Інтер» з’явилися люди у камуфляжі з відкритими обличчями, розвернули плакати із протестними закликами щодо відверто проросійської позиції телеканалу.

«Через певний час між охороною телеканалу та мітингувальниками виникла сутичка. Пізніше, на другому поверсі приміщення телеканалу виникла пожежа з відкритим вогнем. На місце події виїхала спецтехніка…. Розпочато кримінальне провадження згідно зі ст. 296 «Хуліганство» та ст. 194 «Умисне знищення майна» Кримінального кодексу України. Ведеться слідство», − повідомив Аваков.
 
Під будівлею за адресою вулиця Щусєва, 26 група невідомих осіб влаштувала пікет із підпалом шин. На одному з поверхів розгорілася пожежа і задимлення, тож людей довелося евакуювати. 
Керівництво «Інтера» заявило, що на офіс компанії «Національні інформаційні системи» скоєно збройний напад та підпал, знищено телевізійну студію, кілька співробітників компанії отруїлися чадним газом, одна співробітниця каналу зламала ногу під час пожежі. 

Коментарi

Коментарiв