Олланд спрогнозував зустріч «нормандської четвірки» попри «капризи» Путіна

167
Президент Франції Франсуа Олланд спрогнозував, що вже протягом найближчих тижнів може відбутися зустріч країн «нормандському формату».

«Ми домовилися організувати в найближчі тижні зустріч між Німеччиною, Францією, Росією й Україною», − повідомив у своєму Facebook Президент Франції. Нагадаємо, раніше російський Президент Владімір Путін заявив, що не бачить сенсу в перемовинах у «нормандському форматі».
Крім того, Олланд наголосив на необхідності дотримуватися і умов Мінських домовленостей задля досягнення миру на територіях тимчасово окупованого Донбасу.
Підкреслимо, французькі ЗМІ визнали невдалою зустріч Президента Росії Владіміра Путіна та Президента Франції Франсуа Олланда в кулуарах у рамках саміту G20, оскільки кожен із них дотримувався своєї думки щодо України і Сирії.
Раніше політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач прокоментував заяву Президента РФ Владіміра Путіна про те, що він уже не бачить сенсах у перемовинах «нормандської четвірки».
За його словами, у зв’язку з діями Путіна у нас дійсно є загроза зриву перемовин у «нормандському форматі»: «Це перш за все пов’язано із цим демаршем російського керівництва по Криму, оцій спецоперації на півночі Кримського півострову і звинувачення української влади начебто в тероризмі. Останній пункт цієї заяви стосувався саме того, що Путін не бачить для себе сенсу у проведенні зустрічі у «нормандському форматі» на саміті Великої двадцятки в Китаї, яка має відбутися у вересні й на яку мала би бути запрошена Україна для зустрічі в «нормандському форматі» між Францією, Німеччиною й Росією. Це поза рамками великої двадцятки, але тим не менше».

Коментарi

Коментарiв