Ми заплатили занадто малу ціну кров’ю, − Савченко про війну з Росією

195
Народний депутат України Надія Савченко дала інтерв’ю одному з російських видань назвала можливий варіант завершення українсько-російського конфлікту.

За словами Савченко, конфлікт на Донбасі триватиме аж до Третьої світової війни: «Це такі гойдалки! Ось ніби вже здається, що люди дійшли до межі і зараз буде мир, а тут ривок – і ми знову на межі прірви».
В уявленні нардепа Україна поки заплатила занадто низьку ціну для того, аби нарешті здобути повноцінну свободу.
«Зараз мені здається – страшно про це говорити, звичайно, – але ми занадто малу ціну кров’ю заплатили за те, щоб у нас вийшло. Свобода легкою ціною не дається. Так що, швидше за все, мир буде, але після гарної бойової сутички зі своїми і чужими ворогами. Чужими – у в першу чергу. Росія повинна піти за межі України, а ми тут якось між собою домовимося», – наголосила в інтерв’ю Газета.ru колишня бранка Кремля.
Крім того, вона пояснила, чим для неї відрізняється робота у Верховній Раді України від військової служби.
«У Верховній Раді умовна пара розумних, пара тих, хто пише в чиїхось інтересах закони, інші просто натискають кнопку. Брикатися там марно. Ти один із 450. Натиснеш іншу кнопку − все одно ти не воїн. У бою набагато легше одному вистояти, ніж у Верховній Раді», − зауважила Савченко.

Коментарi

Коментарiв