Німеччина анонсувала підписання нового документа щодо миру на Донбасі

223
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр зявив, що ФРН спільно з ОБСЄ готує новий документ щодо врегулювання ситуації на Сході України.

4 вересня під час візиту до Осло Штайнмайєр повідомив, що Німеччина спільно з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі готує новий документ, спрямований на підтримку хиткого перемир’я на територіях тимчасово окупованого Донбасу. 
«Ми працюємо з ОБСЄ над новими правилами для збереження перемир’я. Нині ми зайняті підготовкою, що дозволить незабаром знову провести зустріч на рівні міністрів», − цитує Reuters очільника Міністерства закордонних справ Німеччини.
Також він додав, що новий документ уже буде готовий протягом приблизно кількох тижнів. Щоправда, високопосадовець не уточнив, якого саме змісту цей документ і про які конкретно правила йдеться. 
За словами Штайнмайєра, він незадоволений рівнем виконання Мінських домовленостей як Росією, так і Україною, оскільки рівень безпеки на окупованому Донбасі досі залишається недостатнім. 

Коментарi

Коментарiв