Політолог спрогнозував вихід на політичну арену Вакарчука і «сірих кардиналів»

226
Політолог Олексій Якубнін пояснив, що чекає на Україну в новому політичному сезоні цього року.

На думку Якубіна, цієї осені на політичну арену України вийдуть, у першу чергу народний депутат України від фракції «Батьківщина Надія Савченко, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук і низка «сірих кардиналів».
За словами політолога, Савченко, яка поступово перетворюється в політика, стане однією з основних фігур і лідером громадської думки, у зв’язку з чим «Батьківщині» доведеться прикласти чимало зусиль, аби «пригасити» популярність нардепа. 
Крім того, активізувати себе в політичній діяльності може і Вакарчук, оскільки його популярність як музиканта в Україні може серйозно допомогти йому досягнути успіху в цьому. До того, він уже був народним депутатом, хоча і не проявив себе в ролі політика.
У коментарі Голос.UA Якубін зауважив, що на перший план у Верховній Раді України може вийти і народний депутат від партії «Відродження» Віталій Хомутиннік, що може відбутися в разі створення певної нової фракції в парламенті, яка виступатиме підтримкою коаліції в разі нехватки голосів. 
На думку політолога, по-новому може зійти і політична зірка мера Києва Віталія Кличка, який нині намагається дистанційно триматися від Президента України Петра Порошенка й навіть заявляє про певну опозиційність. 

Коментарi

Коментарiв