Тарас Загородній: «Купка паразитів не має завдання реальної боротьби з корупцією»

165
Із приводу помилок і міфів навколо електронного декларування.
Купка соціальних паразитів на грантах вже кричить, що тепер «всіх посадять, все конфіскують» і корупцію переможемо.
Ну, в загальному як всіх «люструвати» і «проводили переатестацію» прокурорів. Зробили так тупо, що все залишилося на своїх місцях, а звільнені «за люстрацію» ще й компенсації з бюджету отримають (із наших з вами кишень).
Власне грантоїди ніколи особливими професійними якостями не відрізнялися. Там головне грант випросити, а не результат показувати. Є результат − немає гранту. Все просто. Тому у них немає завдання реальної боротьби з корупцією.
Так ось. Електронне декларування − це те ж саме декларування, що і було з 2011 року, тільки не на папері, а на сайті. І кримінальна відповідальність настає не за те, що вкрав, а за те, що не показав скільки вкрав.
Все інше вимагає ще гори роботи над доказом. Це тільки в ідіотських фантазіях Шабуніна, Лещенко крики «вкрав» вже означає вирок. Що можна ще чекати від нероб?
Зараз піде активний процес реструктуризації корупційних активів в більш цивілізовані схеми (наприклад, не «бабуся подарувала», а «успішно працює компанія дружини з будівництва при мері міста»). Тут довести факти передачі інсайдерської інформації в рази складніше і вимагає багато ресурсів. НАБУ не гумове. Ресурси і люди обмежені. У корупціонерів і гроші на кваліфікованих юристів є і адвокатів. І вони системні.
Але головне, що їм полегшує завдання − це суди, з яких і потрібно було починати. Вони допоможуть швидше піти від відповідальності і легалізувати вкрадене. До тупуватої і бундючної купки грантоїдів це не доходить. Їх завдання не з корупцією боротися, а до корита швидко дістатися і спиляти грошей… 

Коментарi

Коментарiв