Путін розповів, чи балотуватиметься у президенти Росії знову

237
Президент Російської Федерації Владімір Путін заявив, що поки передчасно говорити про майбутні президентські вибори в РФ, проте цілком імовірно, що він знову запропонує свою кандидатуру.

В інтерв’ю Bloomberg російський лідер пояснив, яким бачить наступного Президента РФ у тому разі, якщо перемогу на виборах отримає не він: «Виходжу з того, що майбутній лідер повинен бути досить молодою людиною, але зрілою».
За його словами, поки передчасно говорити про те, чи братиме він участь у президентських виборах 2018 року, тим більше, що вже у вересні 2016 року відбудуться парламентські вибори. 
«Потрібно працювати, потрібно домагатися того, щоб були реалізовані плани і завдання, які ми перед собою ставили, потрібно домагатися підвищення життєвого рівня людей, розвитку економіки, соціальної сфери, підвищення обороноздатності країни. Залежно від рішення цих задач, будемо потім дивитися, як організовувати кампанію президентських виборів у 2018 році, і хто повинен брати в ній участь. Я поки нічого для себе не вирішив», − наголосив Путін. 

Коментарi

Коментарiв