Дипломат пояснив, що зміниться в Україні в разі перемоги Клінтон чи Трампа у США

165
Колишній Посол США в Російській Федерації Майкл Макфол спрогнозував, що може змінитися в Україні в разі перемоги на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки Ґілларі Клінтон або Дональда Трампа.

На думку Макфола, після перемоги Ґілларі Клінтон Сполучені Штати можуть зважитися на надання Україні летального озброєння. 
«Що буде, якщо вона переможе? Буде перегляд усієї зовнішньої політики. Я сам відповідав за це, коли працював в передвиборній кампанії Обами. Коли вона опиниться у владі, буде формально переглянута вся зовнішня політика, включаючи питання Росії і України. Тема летальної зброї теж буде піднята, але я не знаю, звичайно, як це питання буде вирішене, оскільки ми навіть не знаємо, хто буде в її команді. Тому що команда Обами обговорювала це питання дуже активно, дуже глибоко, і він сам вирішив не поставляти Україні летальне озброєння», − наголосив в інтерв’ю Апострофу екс-посол.
У разі ж перемоги одіозного Дональда Трампа, за словами дипломата, Україні слід побоюватися дискусії щодо питання Криму. Трамп може закликати до скасування санкцій проти Росії, що призведе до непорозуміння з союзниками в Європі. 
«Крім того, буде нова дискусія − як США разом із Росією будуть діяти в Сирії. Він кілька разів про це говорив. Тобто, я думаю, що відбудеться кардинальна зміна американської зовнішньої політики з російських питань», − підкреслив Макфол.

Коментарi

Коментарiв