Наступна сесія Верховної Ради буде сповнена конфліктів, − політолог

231
Політолог Андрій Золотарьов пояснив, що слід чекати від Верховної Ради України в новому політичному сезоні.

На думку Золотарьова, п’ята сесія Верховної Ради України буде дуже конфліктною, оскільки парламент розділився на групу, що прагне перевиборів і групу, яка боїться втратити свої мандати.
«Сесія і політичний сезон будуть дуже конфліктними, гарячими та динамічними. Це продемонстрували сьогоднішні виступи лідерів фракцій. Попри амбітні заяви, що до лютого намагатимуться ухвалити 800 законопроектів», − наголосив у коментарі Газета.ua політолог.
За його словами, чинний склад ВРУ має дві основні проблеми: «Політикум розділиться. Одні намагатимуться переформатувати Раду, укріпити власні позиції. Інші – залишити все, як є. Очевидно, цей склад Верховної Ради уже не відповідає суспільним поглядам і очікуванням. А коли політики будують свою риторику з оглядом на можливість дострокових виборів, це грає на руйнування Ради та її роботи».
«Друга проблема – коаліції не існує. Трохи більше 230 мандатів недостатньо для плідної роботи. Щоб кожне голосування не треба було дотискати з Банкової. Наприклад, для продовження співпраці з МВФ необхідно прийняти ще 14 законопроектів. Це буде викликати суперечки. Як і питання про спецконфіскації. Кожен законопроект хтось буде проштовхувати, а хтось – гратиме на заробляння політичних балів», – підкреслив Золотарьов.

Коментарi

Коментарiв