Власників «Інтера» можуть притягнути до кримінальної відповідальності

149
Радник Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк повідомив, що власників телеканалу «Інтер» можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

В ефірі 5 каналу Шкіряк заявив, що Міністерство внутрішніх справ України і Національна поліція шукають можливість використання статей Кримінального кодексу для притягнення до відповідальності Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа.
«Нині Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція розглядають можливість використання статей Кримінально-процесуального кодексу України, які дадуть змогу саме МВС і Національній поліції притягнути оцих російських політтехнологів і, власне, керівництво телеканалу в особі ворогів України Льовочкіна і Фірташа до кримінальної і адміністративної відповідальності», – наголосив радник міністрів внутрішніх справ.
Додамо, після акції протесту під будівлею офісу телеканалу «Інтер» влада нарешті заговорила про можливість закриття каналу, відомого своєю проросійською позицією. Тим не менше, очільник Національної ради з питань кіно і телебачення Юрій Артеменко заявив, що підстав для закриття «Інтера» немає.
«Повноважень для втручання Нацради не вистачає. Але те, що кажуть: «Давайте політично зачинимо «Інтер» – це «бєспрєдєл». Тому що завтра після «Інтеру» будуть і «5 канал», і «Громадське радіо» і все, що завгодно, – зазначив Артеменко.

Коментарi

Коментарiв