У деяких країнах Європи можна почути російський голос, – Порошенко

222
6 вересня Президент України Петро Порошенко виступив у Верховній Раді з нагоди відкриття п’ятої сесії парламенту.

Свій виступ про внутрішнє і зовнішнє становище України Петро Порошенко розпочав із привітання з 25-ю річницею Незалежності держави.
«В умовах, коли агресія Росії проти України все ще триває, а військова загроза зі Сходу є найскладнішим стратегічним викликом, питання національної єдності й політичної консолідації є питанням життя і смерті для нашої країни. Це, власне, головне, що я хотів би сьогодні сказати», – зауважив глава держави. 
«Європа досі говорить єдиним голосом, але є країни, в яких можна почути російський акцент», – наголосив Президент України.
Він нагадав, що під час наради послів, що відбулася наприкінці серпня поточного року, кожен посол отримав індивідуальні настанови: «Розвиток подій в деяких країнах йде не за найкращим для нас сценарієм».
Крім того, Порошенко підкреслив, що стратегічною метою України і досі залишається вступ до НАТО.
«Я наполягаю: ми з вами високо цінуємо підтримку з боку західних партнерів. Зараз виконується більше 40 імпортних контрактів на поставку в українську армію різних засобів оборони на загальну суму 1,5 мільярда доларів США», – зазначив Президент.

Коментарi

Коментарiв