Муждабаєв пояснив, що буде з Кримом у разі визнання Заходом виборів на півострові

165
Заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв наголосив, що США і країни Європи нарешті повинні визначитися, чи визнають вони склад Держдуми РФ, вибори до якої відбудуться і на території анексованого Криму. 

За словами Муждабаєва, Президент Російської Федерації Владімір Путін планує використати вибори до Держдуми задля легітимізації анексії Кримського півострова. 
«Оскільки Крим ніхто не визнає, Путін намагається домогтися цього де-факто. Не словами, а де-факто. Легітимізація анексії Криму – його головна мета. Тобто, хід його думки наступний: якщо ви визнаєте вибори в Держдуму, які в тому числі пройдуть і в Криму, значить ви де-факто частково визнали півострів частиною Росії. Російські вибори в Криму – це найважливіший тест для Європи і США. Визнають вони чи не визнають новий склад Держдуми, який буде обраний в тому числі і від Криму», – зауважив в інтерв’ю Гордону Муждабаєв.
Крім того, він підкреслив, що представники російської опозиції з партії ПАРНАС, які просили в України дозвіл на в’їзд до анексованого Криму для агітації, все одно будуть у виборчих списках до Держдуми. 
«У ПАРНАС є два шляхи – або взагалі не брати участь у цих виборах, або брати участь. Якщо ти береш участь у виборах, то можеш питати дозволу в України на агітацію в Криму, можеш не просити дозволу – голосування де-факто все одно відбудеться. І всі ці демократичні партії РФ все одно будуть в списках. Незалежно від того, агітують вони в Криму чи ні. Особливого значення це не має», – підкреслив представник ATR.

Коментарi

Коментарiв