Путін явно чогось боїться, − екс-охоронець Єльцина

140
Колишній начальник охорони першого Президента Росії Боріса Єльцина Алєксандр Коржаков прокоментував рішення чинного Президента РФ Владіміра Путіна про призначення на посади глав Калінінградської і Ярославської областей вихідців з Федеральної служби безпеки і Міністерства внутрішніх справ Росії.

«Мене вразило опитування населення на «Эхо Москвы»: ці призначення охоронців означають, що Путін чогось боїться або, навпаки, нічого не боїться? І 95% відповіли, що боїться. 95%! Чесно кажучи, я б підписався під цими 95 %. Із кожним роком йому все важче даються багато речей», − наголосив в інтерв’ю Медіазона Коржаков.
На його думку, рішення Путіна про призначення представників силових структур на посади губернаторів є, як мінімум, нерозумним.
«Нині охорону теж ставлять не економіку покращувати, а контролювати. Щоб не було змов ніяких. Це нерозумні призначення. Губернатор повинен займатися господарством і трошки політикою, але які з них господарники, які з них політики? У них у кожного буде куратор свій з адміністрації президента, який буде вирішувати господарські питання. Навіщо це потрібно? У них професія інша», − підкреслив екс-охоронець Єльцина.
«Вони думають, народ за Путіна. Ні фіга. У мене брат був за нього, інженер. Його вигнали на пенсію – пішов геть. Людина відпахала все життя. Ні разу не був за кордоном, навіть у санаторії не був. На Байконурі у відрядженнях відпочивав. Тепер живе на пенсію 18 тисяч. Грамоту хоч би дали», – зауважив Коржаков.

Коментарi

Коментарiв