Україна фінансує агресію проти себе, − політолог

185
Політолог Петро Олещук прокоментував новину про те, що протягом 2016 року дві третини частки українського імпорту кам’яного вугілля припали на Російську Федерацію.

Нагадаємо, напередодні Державна фіскальна служба оприлюднила інформацію про те, що протягом 8 місяців 2016 року Україна майже 10,2 мільйона тонн вугілля і антрациту з усього світу. 
Дві третини імпорту, а саме 594 мільйона 937 тисяч доларів припали на Росію. Новина викликала шалене обурення у коментарях, зокрема політолог Петро Олещук наголосив, що таким чином Україна підтримує російську економіку.
«Як можна перемогти у війні, коли ти сам фінансуєш агресію проти себе?», − підкреслив у своєму Facebook політолог, коментуючи новину.
«Всі ці суми буде вилучено з кишень громадян через тарифи на опалення! Це слід чітко розуміти, кожному», «Більше того! Завдяки блокаді Донбасу ми втрачаємо щомісяця щонайменше 3 млрд грн. 3 млн донбасян витратили б хоча б по одній тисячі гривень і наші виробники отримали би 3 млрд!!! Це 36 млрд грн на рік!», «Рошенівські санкції», − коментують користувачі соціальних мереж пост Олещука.

Коментарi

Коментарiв