Савченко уперше здивувала публіку жіночним образом

436
Народний депутат України Надія Савченко здивувала публіку, з’явившись на відкритті театрального сезону в Київській національній опері у туфлях на шпильках.

«У театр я одягаюсь як дівчина – витончено, оскільки театр для мене – це щось високе. Потрібно своїм виглядом підкреслити, що ти поважаєш мистецтво, тому я стараюсь одягнутися як треба, щоб прийти і виразити свою повагу театру», – зізналася Савченко в ефірі ТСН, додавши, що таки більше за все любить носити військову форму. 
Нардеп зауважила, що любов до театру їй прививали ще з дитинства. Більш того, вона розповіла, що мріяла стати балериною: «Я обожнюю балет. Я цілих два роки не була тут. Коли я перебувала у залі, мені так хотілося танцювати. Ну, не стала я уже балерино, а стала народним депутатом». 
Нагадаємо, 2 вересня Надія Савченко здивувала українців, з’явившись у Верховній Раді у вбранні з глибоким декольте, що зовсім не притаманно для нардепа. Крім того, під час нещодавнього виступу на Майдані Незалежності Савченко шокувала своїм зовнішнім виглядом – у короткій сукні і з «брутальними», небритими ногами.

Коментарi

Коментарiв