Це парадокс – «змусити депутатів працювати», – нардеп

139
Низка народних депутат України прокоментували ініціативу спікера Верховної Ради Андрія Парубія щодо публікації імен нардепів-прогульників.

«Ви бачите, що робиться тут по середах, не кажучи про п’ятницю. У нас немає голосів, щоб прийняти важливі речі. Гройсман в свій час вводив електронну динаміку голосування. Я знаю своїх колег, які говорили, що «треба залишитися, щоб не зіпсувати собі статистику». Це було важливо, журналісти могли це простежити. Але це парадокс – «змусити депутатів працювати», коли країна воює. Нехай люди дивляться ці списки і аналізують, що вони взяли людину на роботу, а він не ходить», − наголосив в ефірі 112 позафракційний народний депутат Дмитро Добродомов.
«Думаю, що це буде стимулом. Депутати будуть ходити, намагатися не потрапляти в ці списки, але в кінцевому підсумку ті, хто не ходить, вони і не будуть ходити… Ті, хто дозволяє собі не ходити, у них є бізнес і певні доходи, тому вони можуть собі дозволити не жити на зарплату депутата… Тому, я думаю, що це не буде діяти», – висловив думку нардеп від Радикальної партії Денис Силантьєв.
«Якщо ми починаємо з малого, то нехай Парубій в першу чергу ліквідує електронну реєстрацію. Зараз можна побачити з балкона, що приходить один представник фракції з купою карток, зареєстрував і все забрав. Треба залишити тільки письмову реєстрацію, потрібно фізично підійти до столу, поставити свій підпис, щоб людина візуально тебе бачив. Це має бути особистий підпис, не помічника», − зауважив позафракційний парламентар Володимир Парасюк.

Коментарi

Коментарiв