НАБУ може взятися за елітну квартиру відомого нардепа

264
Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту й організації роботи парламенту Павло Пинзеник звернувся до Національного антикорупційного бюро з вимогою з’ясувати ситуацію щодо купівлі народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Сергієм Лещенком елітної квартири.

«6 вересня медійний простір України буквально сколихнуло повідомлення про купівлю нашим колегою Сергієм Лещенком елітної нерухомості в Києві», − цитує УНІАН заяву Пинзеника. 
За його словами, йдеться «про репутацію українського парламенту,  про можливу наявність в діяннях окремих осіб, які мають значний вплив на українську політику протягом багатьох років, які займають надзвичайно високі посади, які є власниками авторитетних медіа, про вчинення ними можливих правопорушень».
Крім того, як зауважив нардеп, може йтися про корупційне походження коштів, ухилення від сплати податків і внесення до договорів купівлі-продажу елітної нерухомості завідомо неправдивої інформації, що може мати ознаки шахрайства».
Нагадаємо, напередодні Сергій Лещенко пояснив, звідки в нього гроші на елітне житло у Києві: ««Частина коштів – це мої заощадження як колишнього співвласника «Української правди». Окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу. Половина суми придбання – це позика від засновника «Української правди» Олени Притули терміном на 10 років. Інше – це гроші моєї улюбленої людини – Анастасії Топольської, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року».
Слова Лещенка викликали серйозне здивування у дружини засновника видання – Мирослави Гонгадзе.
«Вибач Сергій, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекцію мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на «10 років», – зауважила Гонгадзе.

Коментарi

Коментарiв