Тереза Мей показала Путіну, де його місце, – ІноЗМІ

231
Журналісти прокоментували результати зустрічі Прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей і Президента РФ Владіміра Путіна у рамках саміту G20.

Журналісти The Times зауважили, що Тереза Мей відмовила російському лідеру Владіміру Путіну в питанні повернення до колишніх економічних відносин між двома країнами.
У матеріалі зазначено, що новопризначений британський Прем’єр прямо «натякнула» Путіна, що бізнесу у звичайному режимі бути вже не може.  
«Російський Президент, як вважається, скористався своєю першою зустріччю з новим Прем’єр-міністром, що тривала 30 хвилин, аби обговорити перспективу поліпшення торговельних відносин між двома країнами», – ідеться у статті.
За словами Мей, причина такого категоричного рішення – ціла низка складних і серйозних проблем: «Але в тих питаннях, у яких співпраця в наших інтересах, особливо в питаннях безпеки наших громадян, ми будемо прагнути знайти спільну мову з росіянами».
Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей поставила у незручне становище Президента Російської Федерації Владіміра Путіна, «забувши» подати йому руку в рамках зустрічі напередодні відкриття саміту G20.

Коментарi

Коментарiв