Український соціум пожирає сам себе, − радіоведуча

228
Волонтер, відома радіоведуча Соня Сотник, яку охрестили «жінкою №1 Українського Радіо», поділилася своїм баченням проблем у країні.

На думку Сотник, яка займається волонтерством і допомагає переселенцям із Донбасу, що насправді проблема українського суспільства значно глибше, ніж здається на перший погляд.
«Під час відпустки ми проїхали всю Західну Україну, були в Донецькій і Луганській областях. Інколи мені здається, що на Заході значно більше байдужості до ситуації. Люди живуть у абсолютно мирних районах, ніж люди зі Сходу. Всі ці диванні війська, вони зараз там», − наголосила радіоведуча. 
«Показова історія була у Сваляві. У мене львівські номера, і одного разу паркувальник говорить мені: «А що ви там у Львові робите?». Я кажу: «В якому сенсі?». Тобто людина зі Сваляви думаю, що ми у Львові повинні все зробити, а людина у Сваляві нічого робити не повинна. Це мене дивує», − зізналася в інтерв’ю Апострофу волонтер.
Коментуючи інтерв’ю відомого ведучого Ектора Хіменоса Браво, який висловив думку, що нині українці почали кардинального переглядати свої цінності, Сотник зауважив, що не почали робити далеко не всі.
Вона підкреслила, що стало складніше жити на економічному рівні, тож і у зв’язку з цим ми починаємо переглядати якісь цінності. 
«Звісно, Революція гідності змінила багатьох. Проявилося щось максимально хороше і максимально погане. І нині незрозуміло, що необхідно для того, щоб суспільство максимально консолідувалося, так само сильно, як і на Майдані. Ми пожираємо самі себе. Пожираємо одне одного. Хочеться, щоб люди були добрішими. Це видно по соціальних мережах, коли будь-яка фраза може викликати якийсь абсолютно дикий скандал. Хочеться, щоб ми були разом», − наголосила ведуча. 

Коментарi

Коментарiв