Україна буде в безпеці лише після краху системи Путіна, − експерт

205
Публіцист, журналіст Віталій Портніков прокоментував результати обговорення українського питання в рамках саміту G20, а також перспективи «нормандського формату».

«Що для нас важливіше – негайне виконання Мінських домовленостей і відновлення територіальної цілісності України чи крах економічного потенціалу країни агресора. Я впевнений, що безпеки, майбутнє України можуть бути забезпечені лише після краху економічного потенціалу політичного режиму на чолі з Путіним», − наголосив Портніков.
«Це означає, що чим довше триватимуть санкції, тим більше санкцій для такого демонтажу… Ось сенс Мінських домовленостей і «нормандського формату», − висловив думку у коментарі Радіо Свобода публіцист. 
Крім того, сутність перемовин у «нормандському форматі» на тлі заяви російського лідера Владіміра Путіна про те, що вони не мають сенсу, прокоментував заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.
«Нормандський формат» продемонстрував, що в його рамках можна працювати. Ми підтримуємо будь-який формат, але там має бути присутність Росії, оскільки всім зрозуміло, хто стоїть за бойовиками, які контролюють окремі території Луганської і Донецької областей. Інакше ми не зможе домогтися врегулювання ситуації», − підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв