ГПУ спростувала наявність кримінальної справи проти Яценюка

137
Генеральна прокуратура України прокоментувала інформацію у ЗМІ про наявність кримінальних проваджень проти колишнього очільника Кабінету Міністрів Арсенія Яценюка. 

У відповідь на запит Українських новин керівництво ГПУ повідомило, що відомство не розслідує жодних справ, пов’язаних із нещодавнім звинуваченням Яценюка від народного депутата України Сергія Капліна. 
«Генпрокуратурою не розслідуються й раніше не розслідувалися обставини, викладені в опублікованому народним депутатом Капліним проекті повідомлення про підозру колишньому Прем’єр-міністрові Арсенію Яценюку», − ідеться у відповіді Генпрокуратури.
Крім того, відповідно до неї, «аналіз змісту власне документа показує його юридичну некоректність і безграмотність, про що свідчить неповнота й непослідовність викладу обставин нібито скоєних злочинів, відсутність вказівки на всі елементи їхніх складів, невідповідність описаних подій з їхньою кримінально-правовою оцінкою тощо».
Зазначено, що вказана інформація свідчить про ймовірну фальсифікацію цього документа, а також про те, що його складали не працівники правоохоронних органів. 
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін заявив, що Генеральна прокуратура розслідує чотири кримінальних провадження проти колишнього Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. 

Коментарi

Коментарiв