Україні залишилося витримати найважчий бій, − Савченко

157
Народний депутат України Надія Савченко наголосила, що країні залишилося зробити фактично останній крок до «точки неповернення до тоталітарного минулого».

Відповідну заяву Савченко зробила 7 вересня 2016 року під час виступу в Європейському парламенті, куди прибула завдяки запрошенню євродепутатів. 
«Період в Україні дуже непростий і залишилося пройти до того рубежу, де немає повернення до тоталітарного минулого, щоб ми справді рухалися у демократичному напрямку не тільки на словах, а й на ділі. Нам залишився до цього всього один крок. Але останній бій – найважчий, і я сподіваюся, що світ нас не покине у цій боротьбі й допоможе нам зробити цей рішучий і такий потрібний крок. Сподіваюся, що дуже скоро Україна буде гідним партнером Євросоюзу та всього цивілізованого демократичного світу», – цитує Радіо Свобода нардепа. 
Крім того, вона закликала Європейський Союз не пом’якшувати санкції проти Російської Федерації доти, доки нарешті не буде відновлено територіальну цілісність України. 
«Євросоюз повинен зрозуміти й підтвердити свої цінності, що життя людини вище за гроші та бізнесові інтереси. Франція свого часу була одним із підписантів Будапештського меморандуму щодо ненападу на Україну. Щоправда, Росія теж була підписантом і захисником України, коли вона звільнялася від ядерної зброї. Росія показала, яким вона є гарантом. Але я вірю, що Європа вища за це. Тож те позитивне, що почала робити «нормандська четвірка», Європа повинна довести до кінця. Санкції знімати не можна доти, доки ведмідь не засвоїв урок», – наголосила Савченко.

Коментарi

Коментарiв