Аморальна, брехлива і продажна людина, – свободівець «розніс» Лещенка

273
Народний депутат України Сергій Головко прокоментував скандал навколо покупки дорогої елітної квартири нардепом Сергієм Лещенком.

«Я вважаю його аморальною людиною, брехливою, підлою, який неодноразово тупо брехав і виливав бруд у тому числі й на «Свободу». Коли він одягав на себе жуп явного борця з корупцією, довів, що насправді він продажний журналіст, який працював і раніше тупо за гроші», − наголосив в ефірі одного з українських телеканалів Головко.
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 квадратних метри, про що свідчить довідка з державного реєстру майнових прав на нерухоме майно. Відповідно до поточних цін на нерухомість у цьому районі столиці, житло обійшлося Лещенку приблизно у 7,5 мільйона гривень.
Сам нардеп, звісно, заявив, що придбав елітну квартиру здебільшого не за свої кошти. 
«Частина коштів – це мої заощадження як колишнього співвласника «Української правди». Окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу. Половина суми придбання – це позика від засновника «Української правди» Олени Притули терміном на 10 років. Інше – це гроші моєї улюбленої людини – Анастасії Топольської, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року», – заявив у своєму Facebook Лещенко.
«Сподіваюся, ви розумієте, що ці нападки – плата за мою антикорупційну діяльність без озирання на прізвища та посади. Чесність має заохочуватися, а не каратися», – наголосив нардеп. 
Слова Лещенка викликали серйозне здивування у дружини засновника видання – Мирослави Гонгадзе.
«Вибач Сергій, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекцію мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на «10 років», – зауважила Гонгадзе.

Коментарi

Коментарiв