Ігор Овчар: «Чому нас усіх режим Порошенка вважає мудаками»

234
Нещодавно апеляційний суд адміністрації Порошенка визнав законним рішення іншого суду тієї ж адміністрації, який відмовив громадянинові України, фаховому юристу Станіславу Батрину в задоволенні його заяви про встановлення факту збройної агресії Росії в Україні, зокрема на території АР Крим, частині Донецької і Луганської областей.
Мотивувальної частини рішення ще нема, але я сюрпризів від апеляційного суду адміністрації Порошенка не чекаю.
У зв’язку з тим, що сама адміністрація Порошенка вважає, що встановлення факту збройної агресії Росії проти України ніяк не впливає на права та обов’язки громадян України, то у мене до адміністрації Порошенка дуже прості питання:
1. З якого юридичного хєра адміністрація Порошенка змусила свій суд посадити в свій час мудака Коцабу, якщо він не є працівником антитерористичного центру СБУ, професійним поліцейським чи військовим тощо, а є звичайним громадянином, участь якого в проведенні будь-яких антитерористичних операцій не є його обов’язком згідно Конституції та законів України? Адже факт наявності чи відсутності агресії Росії в Україну на переконання АП − ніяк не впливає на його права та обов’язки?
2. В чому саме в свій час була юридично не права фаховий юрист, але русскомірская мудачка Монтян, коли розказувала на суді, що мобілізація незаконна, бо воєнний стан хоча б в Криму та в двох областях на сході не оголошено, а участь у проведенні антитерористичних операцій не є конституційним обов’язком громадян України, а тим більше за умови, якщо такі громадяни не мають відповідного фаху та підготовки для участі в спеціальних антитерористичних операціях?
3. Чому за таких обставин адміністрація Порошенка за ухилення від мобілізації «на АТО» посадила лише одного мудака Коцабу, а за участь в російсько-українській війні − кинула за грати вже понад декілька тисяч героїв-добровольців? 
4. Чому нас всіх режим Порошенка вважає мудаками, якими можна безкарно маніпулювати, як завгодно, якщо мудаків серед нас лише 54% і то лише в часи переляку?
Питання риторичні, а мудаки конкретні.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв