Україні потрібно розраховувати лише на себе, – нардеп

184
Народний депутат України від «НФ» Ігор Гузь висловив думку, що державі рано чи пізно доведеться повертати Донбас силовими методами, розраховуючи лише на власні ресурси.

На думку Гузя, Україні треба укріпити свою армію відповідно до стандартів НАТО й бути готовою до того, що Росія буде наступати. За його словами, рано чи пізно Україні треба буде силою повернути Донбас до складу країни.
«Наш вихід один – укріплення української армії за стандартами НАТО. Ми повинні готуватися до двох питань. Перше, готуватися до того, що Росія буде наступати рано чи пізно. Друге, рано чи пізно ми мусимо силою повернути Донбас до України. Далі будемо займатися Кримом. Тому надія тільки на внутрішні сили, на українську армію, – наголосив в ефірі 112 нардеп.
Нагадаємо, нещодавно Генеральний секретар НАТО в 2009-2014 роках, чинний радник Президента Петра Порошенка Андерс Фоґ Расмуссен наголосив, що Україна має шанс отримати летальну зброю від Альянсу.
«Україна не є членом НАТО, і тому у Альянсу немає зобов’язань із безпеки перед Україною. Однак якщо Росія не буде виконувати мінські угоди, якщо продовжить дестабілізувати східну Україну, я думаю, що прийде час для Заходу і для НАТО надати Україні летальну оборонну зброю», – наголосив Расмуссен.

Коментарi

Коментарiв