Савченко заявила, що лише за півроку може вигнати Росію з України

241
Народний депутат України Надія Савченко пояснила, яким чином, на її думку, держава за півроку може позбутися від Російської Федерації. 

На думку Савченко, Україні необхідно розірвати економічні зв’язки з Росією, тобто, у першу чергу, не торгувати з ворогом. 
«Україна повинна розірвати всі економічні зв’язки з РФ. З ворогами не торгують. Крім того, санкції треба зробити більш персоналізованими. Путіну абсолютно все одно, як живе народ в якийсь Костромі. Відрубати Росії SWIFT, зробити нафту по 5 доларів – і через півроку Росія б пішла. Так, час згаяно, але це ще не пізно зробити», – наголосила в інтерв’ю Фокусу нардеп.
Крім того, за її словами, необхідно згадати про проросійських ватажків терористів на тимчасово окупованому Донбасу – Гіві і Моторолу. 
«Далі – треба туди вводити місію ООН, вилучити незаконну зброю, якої там неміряно, виловити всіх Моторол і Гіві, які дійсно різали і знущалися. Повірте, в кожному селі покажуть, де вони. Там люди теж від них натерпілися. І такі випадки треба розслідувати, причому з обох сторін», – підкреслила Савченко. 
Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада України запропонувала відновити торгово-економічні відносини з Росією для відновлення вітчизняної національної економіки.

Коментарi

Коментарiв