Та мені пофіг, хто така компанія «Ніс», − Артеменко про скандал із «Інтером»

298
Очільник Національної ради із питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко прокоментував актуальні проблеми українського медіапростору.

«Я не слухаю радіо. І взагалі, не треба думати, що якщо я голова Нацради, то я постійно дивлюся телебачення. Я, навпаки, не можу дивитися  телебачення», − заявив Артеменко.
Крім того, він прокоментував нещодавній скандал із телеканалом «Інтер», який звинувачують у проросійських настроях: «Якщо вийде Фіртаж чи Коломойський на екран, то йому не повірять, а виходять журналісти і починають казати брехню чи починають казати маніпуляції. Пам’ятаєте оцю заяву? Це не ми, «Інтер», а «Ніс», компанія, яка для нас робить. Та мені пофіг, хто така компанія «Ніс», ліцензія на «Інтер».
«Ці попередження для каналів – це як для собаки блохи, вони покусалися, потім пішли в суд, суддя перелякався, думає, краще мені оскаржити рішення державному органу – Нацради, – ніж сваритися з телеканалом, бо він буде мене по всіх каналах розмазувати», – наголосив в інтерв’ю 5 каналу очільник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. 
За його словами, як громадянина, а не посадовця, його, в першу чергу, непокоять два українських канали: «Перший – канал «Відродження», у нас є такий канал, це промивка мізків. І другий – телеканал «Планета». Вони себе називають слов’яно-арійським каналом. Іде пропаганда: «Бєй жидов, спасай Росію».

Коментарi

Коментарiв