Путін нічим не ризикує через свою брехню, – Портніков

191
Журналіст, публіцист Віталій Портніков прокоментував останню зустріч Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі.

На думку Портнікова, зустріч Тристоронньої контактної групи у Мінську – зовсім не звичайна подія з точки зору майбутнього розвитку ситуації в Донбасі. Він наголосив, що це − перші переговори, які проходять після саміту G20 у Китаї.
За словами публіциста, переговори Президента РФ Владіміра Путіна з його західними колегами переконали лідера країни-агресора в тому, що цивілізований світ не збирається відмовлятися від санкцій без реального врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях України.
У колонці newsru.ua журналіст зауважив, що Путін уже зробив перші висновки, зокрема йдеться про його заяву щодо необхідності продовження співпраці у «нормандському форматі» і контакти з Президентом України Петром Порошенком засвідчили його усвідомлення реальності. 
«Але ось тільки що таке для Путіна реальність? Російський Президент – професійний брехун, до того ж керує країною, більшість жителів якої опинилося в справжнісінькій моральній порожнечі. Саме тому, коли він бреше, то нічим не ризикує – більшість його співгромадян вірить в огидний принцип «мета виправдовує засіб», що став наріжним каменем імперської цивілізації на околиці Європи», – зазначив Портніков. 
«Тому, зіткнувшись із неприйняттям свого небажання припиняти війну в нашій країні, Путін може думати не про те, як відповзти і зберегти обличчя, а про те, як обдурити – Обаму, Меркель, Олланд, Порошенко, українців», – підсумував автор.

Коментарi

Коментарiв