Зробити неможливе: Парубій хоче змусити нардепів працювати більше

138
Спікер ВРУ Андрій Парубій закликав збільшити кількість пленарних тижнів, зробивши при цьому п’ятницю днем парламентських слухань.

Відповідну заяву спікер Верховної Ради України зробив в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи ситуацію з низькою відвідуваністю народними депутатами пленарних засідань по п’ятницях.
«Я пропонував зміни до регламенту, щоб п’ятниця була днем пленарних засідань. Зараз це питання перебуває в дискусії. Я згоден, що треба зробити більшою кількість пленарних тижнів, але, можливо, щоб п’ятниця була днем, коли будуть проводитися парламентські слухання. Але це питання, яке йде в ракурсі реформ парламенту і зараз ще перебуває в дискусії серед фракцій та комітетів», – наголосив Парубій.
Додамо, нещодавно низка народних депутат України прокоментували ініціативу спікера Верховної Ради Андрія Парубія щодо публікації імен нардепів-прогульників.
«Ви бачите, що робиться тут по середах, не кажучи про п’ятницю. У нас немає голосів, щоб прийняти важливі речі. Гройсман в свій час вводив електронну динаміку голосування. Я знаю своїх колег, які говорили, що «треба залишитися, щоб не зіпсувати собі статистику». Це було важливо, журналісти могли це простежити. Але це парадокс – «змусити депутатів працювати», коли країна воює. Нехай люди дивляться ці списки і аналізують, що вони взяли людину на роботу, а він не ходить», − наголосив позафракційний народний депутат Дмитро Добродомов.
«Думаю, що це буде стимулом. Депутати будуть ходити, намагатися не потрапляти в ці списки, але в кінцевому підсумку ті, хто не ходить, вони і не будуть ходити… Ті, хто дозволяє собі не ходити, у них є бізнес і певні доходи, тому вони можуть собі дозволити не жити на зарплату депутата… Тому, я думаю, що це не буде діяти», – висловив думку нардеп від Радикальної партії Денис Силантьєв.

Коментарi

Коментарiв