Ігор Луценко: «Більшість політиків не розуміють головних потреб країни»

187
ПРО ГОЛОВНЕ
Є універсальна програма дій. Є вичерпний набір пріоритетних потреб країни. 
Чи розуміють політики її? Більшість – ні.
Ця програма дій, на мій погляд, складається з чотирьох блоків, котрі тактично та структурно не рівноцінні, але зібрані спеціально так, щоб зробити на них наголос. Порядок тут не так важливий.
1. Покарання винних попереднього режиму – корупціонерів та організаторів насилля проти Майдану.
2. Переорієнтація усіх ресурсів держави на побудову оборони від нападу Росії. Включає виділення державного бюджету, залучення найкращих вітчизняних та іноземних кадрів для побудови оборони, запровадження спеціального правового режиму у відповідних територіях та галузях, мобілізація економічних та інших ресурсів.
3. Очищення держави від впливу Московії. Поетапне здійснення програми нейтралізації агентів іноземного впливу у інформаційні, громадсько-політичній та інших сферах. 
4. Запровадження принципу безумовної поваги до закону в державі. Побудова системи захисту прав людини, силових та слідчих органів, органів нагляду за дотриманням закону суб’єктами владних повноважень на засадах безумовного виконання закону. 
Той з політиків, хто не розуміє, не сприймає цю програму дій, або вважає її глибоко другорядною, мусить відповідно або щезнути з політики, або займати у ній другорядне місце.
Якщо є аргументовані зауваження – велкам.
Джерело: Ігор Луценко

Коментарi

Коментарiв