Екс-глава Київської ОДА «раптово» зник після підозри у хабарництві

371
Дружина колишнього голови Київської облдержадміністрації Галина Мельничук о 4 ранку 10 вересня 2016 року написала в поліцію заяву про зникнення свого чоловіка Максима Мельничука.

Нагадаємо, 9 вересня 2016 року правоохоронці затримали заступника голови обладміністрації Київської області Ігоря Любка під час отримання хабара на суму близько 200 тисяч гривень за безперешкодне звільнення своєї підлеглої в інший державний орган.
Нині слідчі вивчають причетність голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука, який терміново звільнився, до справи про отримання хабара його заступником.
В ефірі одного з українських телеканалів Галина Мельничук заявила, що останній раз говорила з чоловіком увечері 9 вересня. Жінка прибула до їхнього будинку під Києвом, де з вечора приблизно до 4-ї ранку тривали обшуки.
«Мені повідомили пізно ввечері, що в мій будинок потрапили чужі люди, озброєні, які входять в будинок і нікого не впускають. Вони дозволяли собі робити різні речі, тому що коли я дізналася, що тут, то подзвонила своїй мамі, вона прибула трохи раніше, я була далеко за містом з дітьми. Вони її не пустили в хату, дуже некоректним тоном спілкувалися з жінкою і забороняли знімати якесь відео», – наголосила дружина Мельничука.
За її словами, наслідком обшуків стали зламані двері, що нині опечатані, тому всередину неможливо увійти без правоохоронців, проте, як вона підкреслила, там усе розгромлено.
«Те, в чому звинувачують Максима Дмитровича, хабар 200 тисяч гривень, але я не розумію, чому вони винесли всю зброю, винесли всі дитячі прикраси, понівечили всю меблі всередині, сусіди, яким вдалося хоч десь зняти якісь фото, то там можна побачити взагалі жахливу картину: розбитий весь посуд, понівечені всі меблі. Я не розумію і не вірю в те, що закидають моєму чоловікові, бо він завжди пропагує позицію Петра Порошенка, він проти корупції, ви можете опитати всіх голів ради, вони його підтримують в тому, що він взагалі цим не займався», – зазначила Галина Мельничук.

Коментарi

Коментарiв