Одіозний Каськів уже в понеділок може вийти з-під варти під заставу у 600 тисяч

247
10 вересня 2016 року заступник очільника ГПУ Євген Єнін повідомив, що вже 12 вересня Заарештований у Панамі екс-глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів може внести заставу в розмірі 600 тисяч доларів і вийти з-під варти.

За словами Єніна, після виходу з під-варти Каськів не зможе залишати територію міста Панама, оскільки в іншому випадку суд може негайно переглянути своє рішення. Крім того, підозрюваний зобов’язаний щонайменше двічі на тиждень приходити в поліцію і відмічатися.
«Аргументом для такого рішення стали ті обставини, що Каськів є резидентом на території Панами, а також володіє нерухомістю. Адвокати надали документи, що Каськів володіє квартирою в Панамі, вартість якої майже удвічі більша ніж об’єкт елітної нерухомості в Києві, який у всіх на слуху», – зазначив у коментарі 112 заступник Генерального прокурора.
Крім того, він наголосив, що справа екстрадиції затягується у зв’язку з проханням про надання притулку. Відповідно до панамських законів, такий запит може розглядатися до півроку.
«Його прохання про політичний притулок уповільнює процедуру видачі Каськіва, але ми в черговий раз переконалися, що йому не можна вірити на слово жодним чином. Пару тижнів тому він говорив про готовність дати свідчення. На розгляд його прохання виділено півроку. Його аргументи досить слабкі. До Панами він перебував або в Словаччині чи Австрії – безпечній європейській країні, де не подавав ніяких прохань про притулок. Також він підозрюється у важкому економічному злочині, що є базовим, щоб відмовити в притулку. Але це затягнеться на певний час», – спрогнозував представник ГПУ.

Коментарi

Коментарiв