Порошенко боїться, що я розкажу все журналістам, – Ляшко

155
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував свої стосунки з Президентом України Петром Порошенком і поділився деталями свого літнього відпочинку.

Петро Порошенко зі мною ні про що не буде домовлятися: він точно знає, що після того, як він зі мною домовиться, я вийду і розповім про все журналістам», – заявив Ляшко, додавши, що після виступу Порошенка у Верховній Раді під час відкриття чергової сесії парламенту поділився з главою держави своїми враженнями від їх звернення.
Крім того, відповідаючи на запитання журналіста в інтерв’юГлавкому щодо його засмаги лідер радикалів наголосив, що отримав її на херсонських полях, допомагаючи селянам збирати цибулю. Щоправда, журналісту засмага Ляшка здалася геть не селянською.
«Не селянська? Ви помиляєтесь. Подивіться на тих людей, якім по 70 років, і які о 6:30 ранку виходять на поле і в спеку під 45 градусів, під палючим сонцем цілий день збирають цибулю. Бо мають тисячу гривень пенсії. А за мішок зібраної цибулі їм дають 5 гривень. Там не загоріти, там згоріти можна. А заодно і інфаркт, і інсульт отримати», – підкреслив радикал.
Тим не менше, він зізнався, що, крім збору цибулі, цього літа встиг і відпочити за кордоном.
«Ну, чотири дні у Хорватії. А ще у серпні «відпочивав» в Генеральній прокуратурі. Ледь не щодня ходив на допити. Таке враження, що в прокуратурі немає жодної справи, де Ляшко чи депутати від нашої фракції не проходили б свідками, чи ще в якомусь статусі», – поскаржився нардеп.

Коментарi

Коментарiв