Російський продюсер назвав «лохом» міністра культури України

158
Російський продюсер Йосип Пригожин різко прокоментував рішення міністра культури України Євгена Нищука про не допуск до Євробачення-2017 артистів із РФ, які підпадають під санкції.

«А давайте ми дочекаємося того часу, може бути, що міністр культури сто раз ще покине цей пост. Це по-перше. А по-друге, дайте лупу, хто такий цей міністр культури, що він зробив у своєму житті? Розумієте, ось у людей викликає агресію культ… Що таке культура, міністр культури? Це по суті дипломатичний орган, що представляє культуру, який здатний будувати культурні мости між країнами, між людьми, розумієте?», – заявив в інтерв’ю Эхо Москвы Пригожин.
«Ось ці заяви, вибачте на слові, якогось лоха, який, власне кажучи, має відношення опосередковане, мені взагалі не цікаво. Взагалі він мені не цікавий. Вони можуть призначати кого завгодно, розумієте. Міністерство бандитизму і корупції. Для мене ці люди взагалі в принципі не існує. Вони живуть нашим життям. Вони цілий серіал через мене, наприклад, заборонили, хоча я знявся у епізоді», – поскаржився російський артист.
Додамо, цього року російський музикант і фотографі Олексій Лебединський різко відгукнувся про колег, які виступали в окупованому Донецьку, зокрема йдеться і про Йосипа Кобзона.
«Поплічники влади поділяються лише на дві категорії: корислива сволота і дурні. Буває, звісно, що обидві якості при них. Якийсь покидьок і дурень розуміє, що потрібно прилаштуватися і відірвати шматок, заради якого він готовий служити всякій мерзоті. А буває дуже розумна, продумана сволота, яка безсовісно підтримує бандитську владу», – наголосив Лебединський.

Коментарi

Коментарiв