Ігор Овчар: «План дій влади – прикриття державної зради»

167
Переглянувши останні публікації наближених до перших осіб держави, оцінивши акценти в коментарях московських тролів, слухаючи радника Президента України Юрія Луценка в програмі Свобода слова, чітко для себе зрозумів – який саме План дій нав’язали Президенту України його радники, в тому числі, – зарубіжні.
1. Припинення військових дій – вже «виконано»
2. Фіксація нинішніх «кордонів» ДНР/ЛНР – уже триває в даний час.
3. Надання ДНР/ЛНР де-юре статусу «особливих територій», а де-факто – статусу автономії в складі України – вже готується відповідне законодавство про «особливий статус».
4. Невтручання у їх «внутрішню політику».
5. Виконання Україною соціальних та інших зобов’язань перед «населенням» ДНР/ЛНР на тих же умовах, що і решті населення України.
6. Участь представників ДНР/ЛНР в представницькому законодавчому органі України.
7. «Змагання» України з ДНР/ЛНР щодо кращого забезпечення життя своїх мешканців.
Ціль цього плану – «зберегти життя українських патріотів-добровольців» і шляхом «змагань у кращому забезпеченні якості життя населення України в порівнянні з населенням ДНР/ЛНР» – досягти кращих результатів і таким чином – перемогти ДНР/ЛНР. На думку розробників плану, через декілька років, побачивши кращі результати в України, населення ДНР/ЛНР стане на бік України і це призведе до самоліквідації ДНР/ЛНР.
Вважаю такий план – прикриттям де-юре державної зради де-факто. Причина зради – боягузтво верхів та безпринципність їх спонсорів, життєве кредо яких – домовлятись з усіма про все, без винятків. Іншими словами, плювати «політичній-еліті» та «бізнес-еліті» на нашу гідність та наші уявлення про межі допустимості компромісу щодо Незалежності, Самостійності та Соборності України. Ці гниди лише гроші рахують.

У зв’язку з вищенаведеним, закликаю і вимагаю від Президента України відмовитись від цього «плану», що за версту смердить Владіміром Ху#лом, його спецслужбами та «адреналіном» зі штанців переляканої Європи.

Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв