«Влада» Криму погрозами намагається загнати кримців на вибори до Держдуми

224
Голова Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник повідомила, що «влада» анексованого Криму змушує людей піти на вибори до Держдуми РФ під приводом звільнення і зниження заробітної плати.

«До нас було кілька звернень з приводу того, що де-факто кримська «влада» використовує так званий адмінресурс, щоб змусити людей піти на ці вибори. Наприклад, під загрозою звільнення або зниження зарплати. Нині ми збираємо цю інформацію, і якщо буде кілька фактів підтверджених, то ми напишемо про це більш детально», – повідомила Скрипник.
«Якщо з точки зору міжнародно-правової, то ці вибори не законні, їх не можна вважати легітимними», – додала вона, зауваживши, що Росія Росія навряд чи прислухається до думки про неможливість проведення виборів на окупованих територіях.
На її думку, російська влада таким чином укотре намагається легалізувати свою присутність у Криму.
Крім того, коментуючи для 112 ситуацію щодо українця Євгена Панова, затриманого через звинувачення у нібито підготовці диверсій у Криму, й інформацію щодо того, що його справу розслідує колишній працівник Служби безпеки України.
«Ідеться про Голишева Михайла Олександровича. Ми дізналися, що він один слідчих, тобто ми думаємо, що швидше за все цю справу ведуть кілька, тобто група слідчих… Дійсно, він був колишнім співробітником СБУ в АР Крим, зараз він знаходиться в розшуку за статтею «дезертирство», тобто проти нього порушено кримінальну справу і він є на сайті СБУ в переліку осіб, які перейшли на бік РФ, порушивши українське законодавство… Ми знаємо, що він вже брав участь у деяких інших політичних справах… Відомо, що він брав участь в обшуках у мусульман саме у так званій справі «Хізб ут-Тахрір», – пояснила правозахисник.

Коментарi

Коментарiв