ЄС пишається своєю підтримкою України, – Посол

221
Новий Посол, глава представництва Євросоюзу в Україні Х’юг Мінгареллі оприлюднив своє вітальне слово, зазначивши, що ЄС пишається тим, що є найбільшим донором для українських партнерів.

«Євросоюз пишається тим, що є найбільшим двостороннім донором України: він підтримує процес реформ у країні, надаючи приблизно 250 мільйонів євро щороку», – наголосив Мінґареллі у зверненні на сторінціПредставництва Європейського Союзу в Україні.
На його думку, фінансова і технічна співпраця зможе Україні  допомогти розв’язати низку найголовніших питань.
«Ми допомагатимемо у боротьбі проти корупції, реформуванні судової системи та державної служби. Ми працюватимемо разом з владою над поліпшенням інвестиційного та нормативно-правового клімату, від чого користь отримають як бізнес, так і споживачі. Ми здійснюватимемо інвестиції в інфраструктуру та енергетичну реформу, аби допомогти Україні ефективно використовувати її численні природні ресурси, відтак досягти енергетичної незалежності та зміцнити економічний розвиток», – підкреслив Посол.
Крім того, він зазначив, що допомога ЄС і гуманітарні програми й надалі підтримуватимуть переміщених осіб і людей, які постраждали унаслідок незаконної анексії Криму і конфлікту на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

Коментарi

Коментарiв