Bellingcat попередив Україну про нову брехню від Кремля

222
Керівник проекту Bellingcat Еліот Хіґґінс попередив, що у вересні від Міністерства оборони Росії варто чекати нової брехні про події в Україні.

«Можна гарантувати, що відповідь Міністерства Росії на наше розслідування з приводу виданих у Росії військових нагород, не буде єдиною їх брехнею про Україну цього місяця», – наголосив у своєму Twitter Хіґґінс, відомий публікацією доказів участі військових Росії у бойових діях проти України та причетності Збройних Сил РФ до збиття Малайзійського «Боїнгу» у липні 2014 року.
Нагадаємо, нещодавно Міністерство оборони Російської Федерації спростувало результати розслідування групи британських розслідувачів Bellingcat, які у серпні 2016 року назвали збільшення кількості військових нагород офіційно розданих у Росії доказом участі російських військових у бойових діях в Україні.
«Із часу появи так званих блогерів-розслідувачів Bellingcat ми знову і знову пересвідчувались, що це просто майданчик для публікації антиросійської пропаганди з боку західних колег. Не є виключенням і останній матеріал цього «джерела» щодо нагород Міністерства оборони, який опублікував буцімто останні «докази» участі російських військових у бойових діях в Україні, на основі фото нагород російських військових у соціальних мережах, включно із їх серійними номерами», – заявив речник Міноборони Ігор Конашенков.

Коментарi

Коментарiв