Я зневажаю Росію і її прапор, – росіянин, який воює за Україну

392
Громадянин РФ Сергій «Рубін», який уже близько двох років захищає Україну на Сході, досі не може отримати українське громадянство.

Сергій приїхав до України ще під час подій Майдану, а вже після Революції гідності пішов захищати нашу державу на фронт. До сьогодні він уже встиг повоювати у добровольчих батальйонах, пройти гарячі точки. Рік тому він підірвався на розтяжці, внаслідок чого довелося ампутувати гомілку.
Протягом усього свого перебування в Україну Сергій намагається отримати українське громадянство, проте держава досі не допомогла тому, хто ризикує своїм життям заради її незалежності. Складність полягає в тому, що всі документи зібрати фактично неможливо. Зокрема довідку про несудимість може видати лише в Росії, але в рідній країні Сергія вважають злочинцем. Крім того, українське керівництво не змогло оплатити його протез. Тим не менше, боєць бачить своє майбутнє лише в Україні.
У сюжеті 24 журналісти з’ясували, що «Рубіна» запрошували знятися у рамках соціального фотопроекту «Якби не війна», в якому також взяли участь інші іноземці, які боронять українську незалежність. Сергій виявився єдиним, хто відмовився фотографуватися для волонтерського проекту з прапором своєї країни.
«Я зневажаю прапор Російської Федерації, взагалі Російську Федерацію, але це не стосується народу», – зізнався боєць, ветеран АТО.

Коментарi

Коментарiв