Україну випихають із участі навіть у сінях G20, − дипломат

220
Надзвичайний і повноважний Посол, колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний прокоментував результати саміту G20 на тлі перемовин щодо українського питання.

«Україну виштовхують з участі навіть у сінях G20, «нормандської четвірки». Після цього Росія виступає категорично проти цієї участі. Після цього оголошується можливість індивідуальних зустрічей між Путіним і канцлером, двома президентами. Тут є один нюанс, на який обов’язково треба звернути увагу», − наголосив Безсмертний. 
«Україну не пустили, а Росію, яку насправді там не треба було приймати, вона з’явилася. У результаті весь саміт у Китаї інформаційно спрацював проти України. І фраза Путіна свідчить про те, що він досяг своєї мети цим «шарпанням, а європейці і США фактично отримали гол», − підкреслив в ефірі 112 дипломат. 
Крім того, він висловив упевненість у тому, що Україна повинна бути присутньою під час саміту G20: «Абсолютно очевидно, що «крива качка» не впливає на ситуацію. При цій ситуації ми маємо аналогію з Росією. Незважаючи на ситуацію, яка склалася, Україна повинна бути запрошена до Пекіна».

Коментарi

Коментарiв