Росія прямим текстом говорить про підготовку до великої війни, − експерт

157
Співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник назвав докази щодо того, що Росія готується до великої війни.

«Росія готується до великої війни і це підтверджується багатьма фактами, у тому числі масштабними навчаннями, які нещодавно закінчилися і тими перевірками, які передували їм», − зазначив експерт.
За його словами, це також свідчить і з тієї риторики, яка лунає з Генерального штабу: «Нещодавно була така цікаво-показова конференція в Академії Генштабу Росії, де прямим текстом про те говорили, що Росія стоїть на передодні війни», − підкреслив в ефірі 5 каналу Мельник.
«Крім того, є й інші фактори і їх досить багато, щоб бути здатними вчинити всю цю комплексність впливу, у тому числі це події у Сирії, де сьогодні начебто розпочалося перемир’я. Це також російські вибори, для тих, хто слідкує за ходом передвиборчої компанії в Росії, зараз очевидно на скільки впала підтримка правлячої партії в Росії, і очевидно, що одним із випробуваних інструментів мобілізації російського електорату може бути застосований знову фактор війни на Сході України», − наголосив фахівець.

Коментарi

Коментарiв