Герой України розповів, як можна перемогти Росію

151
Дисидент, автор «Акту про Незалежність України», колишній народний депутат, Герой України Левко Лук’яненко наголосив, що протягом найближчих двох років держава повинна прикласти максимум зусиль, аби перемогти Росію.

На думку Лук’яненка, у цій боротьбі Україні слід брати приклад із Фінляндії.
«Цього року й наступного Україні потрібно зосередити всі свої сили (маю на увазі, насамперед, владу та дипломатію) на мобілізації демократичного світу на допомогу нашій державі. Народу ж слід більше сконцентруватись на допомозі армії, а ще – проявити рішучу волю до боротьби, до перемоги над Москвою! І тут Україна має взяти собі за приклад Фінляндію. Знаєте, у 1939 році фінів було три мільйони, а населення Радянського Союзу – 150 мільйонів. Проте фіни не капітулювали, а збудували завчасно лінію Маннергейма на кордоні та відважно воювали. Кажуть, фінські чоловіки дали клятву, що мають право померти тільки тоді, коли кожен уб’є 25 росіян», – зауважив в інтерв’ю Експрес колишній нардеп.
Крім того, він підкреслив, що перевірка боєготовності військ Президентом Російської Федерації Владіміром Путіним свідчить про чергову спробу психологічної атаки на Україну.
«Це пов’язано із бажанням залякати Україну. Це ж пропаганда! Той, хто справді серйозно готується до війни, – він цього не рекламує. А Москва без кінця проводить та організовує психологічні атаки проти України. Пригадайте, за два чи три тижні до 24 серпня у нас на екранах без кінця показували, що їдуть ешелони, на платформах – танки, самохідні гармати і т.д. При цьому казали, що от Москва зараз нападе на Україну… Насправді ж то були психологічні атаки. І нині Путін робить те саме. Кажу, він хоче, щоб ми перелякалися. У цьому йому допомагає й внутрішня агентура», – підкреслив Герой України.

Коментарi

Коментарiв