Не дочекаєтесь!, − МВС різко відреагувало на плітки про відставку Авакова

169
Радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Зорян Шкіряк прокоментував чутки про можливу відставку очільника МВС. 

«Ми вже втомилися слухати страшилки про відставку 25-й раз. Чергове вкидання у ЗМІ інформації про «відставку» Арсена Авакова і призначення «Кривавого Пастора» міністром МВС укотре повеселило навіть Валентиновича. Зрештою, давно звикли до масмедійних маніпуляцій і брехні, що лунає з вуст популістів та відвертих кремлівських прихвостнів. Ставимося до цього спокійно і з навіть з іронією», – підкреслив у своєму Facebook Шкіряк.
Крім того, він закликав заспокоїтися і не підіймати шум навколо цієї теми: «Не дочекаєтесь! На зло усім злопихателям, працюємо далі. Як прийде час, підемо. Без жодних вагань».
«А поки що у нас багато роботи попереду. Не без помилок, не без проблем, але ми не стоїмо на місці і рухаємось вперед. Реформа МВС триватиме. Собаки гавкають − караван іде!», – наголосив радник Авакова.
Додамо, напередодні низка ЗМІ почали активно поширювати інформацію про те, що Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ нібито можуть змінити на Олександра Турчинова, який нині очолює Раду національної безпеки й оборони України.

Коментарi

Коментарiв