Тягнибок назвав винуватців трагедії у «справі 31 серпня»

263
Лідер «Свободи» Олег Тягнибок приєднався до протестувальників, які зібралися під стінами Подільського суду, де о 10:00 13 вересня розпочалося судове засідання у справі підриву гранати під стінами Верховної Ради України 31 серпня 2015 року, аби підтримати обвинувачених.

Очільник «Свободи» Олег Тягнибок заявив, що вибух гранати, внаслідок якого загинуло четвер бійців Національної гвардії, був організованою провокацією з метою дискредитації його партії. 
«261 депутат тоді вчинив кривавий злочин, проголосувавши в першому читанні за законопроект «Про особливий статус Донбасу». Для них була потрібна якась дія. Яка б відвернула увагу. І тоді була вчинена ганебна провокація. Не встигла долетіти злощасна граната, як Аваков в формі сталінської трійки вже наперед звинуватив мене особисто і мою політичну силу в цих провокаціях, хоча провокації були організовані владою», − наголосив у коментарі 112 лідер «свободівців».

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року 265 народних депутатів у першому читанні ухвалили зміни до Конституції в частині децентралізації. В цей час під стінами Верховної Ради відбувалася акція противників ухвалення змін до Основного закону, під час якої між правоохоронцями і мітингувальниками сталися сутички. 
Протестувальники застосовували димові шашки, газові балончики і кинули гранату, внаслідок чого загинуло 4 бійців Національної гвардії, іще понад 150 осіб отримали поранення. 
Тоді очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Авакова звинуватив у сутичках біля стін ВРУ Всеукраїнське об’єднання «Свобода», зокрема її лідера Олега Тягнибока. У свою чергу Тягнибок звинувачує у всьому Авакова.
Пізніше лідер «Свободи» повідомив, що подав позов до суду проти Арсена Авакова задля захисту честі і гідності, спростування недостовірної інформації та захисту ділової репутації. 

Коментарi

Коментарiв