Давайте нарешті не вестися на ігри Кремля, – Клімкін

155
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пояснив, чи варто чекати зустрічі Президента Петра Порошенка з Президентом Російської Федерації Владіміром Путіним.

За словами Клімкіна, зустріч Порошенка і Путіна може відбутися в тому разі, якщо російська сторона нарешті почне реалізовувати свої зобов’язання щодо припинення вогню на територіях тимчасово окупованого Донбасу.
«Щоб вийти на цю зустріч, нам потрібно побачити від Росії хоча б якісь кроки, що вони готові йти вперед. І такими кроками для нас будуть − реально припинити вогонь, відвести свої сили та впустити ОБСЄ», − наголосив в інтерв’ю ТСН міністр закордонних справ України. 
Крім того, він зауважив, що поки імовірність проведення зустрічі українського Президента і лідера Кремля дуже низька. 
«Я якось складно уявляю собі таку зустріч в Україні, тому давайте концентруватись на інших містах – це може бути Берлін, Париж. Але головне, все-таки, це результат», − наголосив високопосадовець. 
До того ж, він закликав спокійно ставитися до будь-яких «сигналів» від російської сторони, оскільки здебільшого заяви Кремля є лише частиною своєрідної гри. 
«Якщо ви один день чуєте про готовність, потім про неготовність – це відбувається така гра. Давайте не вестися на цю гру», − зазначив очільник МЗС. 
Нагадаємо, напередодні Президент РФ Владімір Путін у рамках саміту G20 заявив, що готовий зустрітися з Петром Порошенком. Крім того, усупереч своїй нещодавній заяві про відмову від «нормандського формату» лідер Кремля зазначив, що не бачить альтернативи «нормандському формату» для врегулювання ситуації на Донбасі. 

Коментарi

Коментарiв