Антикорупційна прокуратура взялась за корупційні схеми 10 нардепів

249
Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький повідомив, що працівники відомства перевіряють причетність десяти народних депутатів до корупційних схем.

За словами Холодницького, перевірки щодо низки народних обранців тривають у рамках кількох кримінальних проваджень. 
«У нас є кілька кримінальних проваджень, де збирають інформацію про причетність тих чи інших нинішніх народних депутатів до тих чи інших корупційних схем. Сьогодні працюємо щодо 10 нардепів, які належать до різних фракцій. Є і позафракційні», – зазначив в ефірі ZIK глава Антикорупційної прокуратури.
Щоправда, він відмовився уточнювати прізвища нардепів або принаймні їхню партійну приналежність, посилаючись на таємницю слідства. 
Додамо, нещодавно соціальна мережа Facebook із невідомих причин несподівано заблокувала сторінку Назара Холодницького. Одну з версій запропонував журналіст Айдер Муждабаєв.
«Війна проти корупціонерів Назара почалася з моменту його призначення. Проти нього запущена ціла машина. Ціль: дискредитація. У подібній війні всі засоби тиску хороші. Це (блокування через напад ботів) – всього лише один з них, найпростіший. Назар публікував у ФБ тільки офіційну інформацію. Тому видалили його аккаунт, швидше за все, через масові скарги ботів, що «аккаунт фальшивий», – висловив думку Муждабаєв.

Коментарi

Коментарiв