Нардеп шокував пропозицією забути про Євросоюз і повернутися до Росії

217
Народний депутат України від фракції «Воля народу» Володимир Литвин несподівано закликав відмовитися від відносин із Європейським Союзом і налагодити стосунки з Росією.

Відповідну заяву Литвин зробив коментуючи економічні відносини з країнами ЄС, що, за його словами, не роблять серйозного економічного ефекту для України. Нардеп зазначив, що країна нічого не отримує від відносин із Європейським Союзом, натомість же чимало втрачає від конфлікту з РФ.
«Я думаю, тут спрацьовує таке питомо українське: сподобатися тим, хто багатший, більш цивілізованим країнам. Тут діє принцип – ті, що поруч, вони завжди тут і нікуди не подінуться, а нам треба спробувати відкрити вікно в Європу та інші країни. Але мені здається, що там ми нічого не отримуємо, а тут – втрачаємо», – зауважив в ефірі одного з українських телеканалів народний обранець. 
Крім того, він підкреслив, що Україна повинна наново будувати відносини з Російською Федерацією.
«Я думаю, що рано чи пізно вони покращаться, інакше ніколи і не було. Згадайте, приміром, відносини Франції та Німеччини, або між іншими країнами. Вони були спірні, але час, економіка, розрахунки взяли верх. Я думаю, що в нинішніх умовах нам треба більше апелювати до суспільства», – зазначив парламентар. 
«Наприклад, я пропонував під час конференції у Житомирі українським педагогам виступити зі зверненням до представників освіти в Росії приблизно з таким меседжем: ми народжуємо і навчаємо дітей не для того, щоб вони вбивали. І цю точку зору підтримують і педагоги в Росії. Ніхто не буде заперечувати. Це протиприродно в XXI столітті – оголошувати героєм людину, яка убила багато інших людей. Ми ж не повинні бути варварами! Я думаю, що такі акценти повинні бути поставлені, щоб звучав голос розуму, щоб говорило суспільство. І тоді у нас буде більше взаєморозуміння», – висловив думку нардеп.

Коментарi

Коментарiв