Нашим політикам варто дорости хоча б до рівня мавп або слонів, – журналіст

154
Журналіст, поет Роман Онишкевич пояснив, як, на його думку, українські політики пов’язані з мавпами і слонами.

Онишкевич зазначає, що від своєї доньки, яка вивчає психологію, дізнався, що лише у трьох видів тварин є «я-концепція». Простими словами – присутність уявлення про себе, розуміння себе, усвідомлення. Ці тварини – слони, і людиноподібні мавпи.
Журналіст розповів, що вчені дослідили цей аспект за допомогою дзеркала – вони ставили тварину перед ним, а через якийсь час малювали на обличчі тварини якусь пляму і знову підносили дзеркало. Виявилося, що лише слони, мавпи і дельфіни реагували на неї, причому реагували на неї не в дзеркалі, а на своєму тілі. Тобто розуміли, що проблема не у відображенні, а у них самих. 
«А мені натомість зразу прийшли в голову українські політики. Ну чого воно так має бути. От, приміром, слон. Вайлувата тварюка, з величезними вухами, як в одного мого друзяки, і хоботиськом, а розуміє, що нема чого на дзеркало кивати, коли писок висмаруваний. І мавпа дурнувата це розуміє. А до якогось депутата чи міністра це ніяк не може дійти. Дивляться у дзеркало і починають його від неіснуючої багнюки відшкрябувати. Бо ж їхні мармизи апріорі не можуть бути лайном витатляні. Вкраде гроші, засрає роботу, купить за невість які гроші розкішну хату, наробить встиду на весь божий світ і винен – головне – не він, сучий син, а всі, крім нього. Винувата громадськість, яка піднімає рейвах. Винуваті, звісно ж журналісти, котрі це висвітлюють. Цілий світ їм винен», – наголосив у блозі ZIK поет. 
«У принципі, розумієш, що з «я-концепцією» в більшості українських політиків не склалося. І усвідомлюєш, що далеко не кожного з них взагалі годиться людиною вважати. Але як іноді хочеться, аби наші можновладці доросли хоча б до рівня слонів чи людиноподібних мавп. Про дельфінів не кажу – надто шляхетні створіння», – підкреслив Онишкевич.

 

Коментарi

Коментарiв