ГПУ відкрила кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ

304
Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що проти очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова відкрито кримінальне провадження.

За словами глави ГПУ, підставою для відкриття провадження проти міністра внутрішніх справ став лист очільника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна – передає УНІАН
«Я в день отримую листи від декількох десятків людей, у тому числі і від Шабуніна, за листом якого точно так же порушив кримінальну справу, ви не повірите на кого, на міністра внутрішніх справ Авакова, тому що всі однакові. Всі звернення в ГПУ мають однаковий процесуальний статус», – наголосив Луценко.
Нагадаємо, у серпні 2016 року Солом’янський суд Києва дозволив Національному антикорупційному бюро України перевірити дзвінки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у справі про сумнівну закупівлю рюкзаків для МВС у фірми, з якою пов’язують його сина Олександра.
Крім того, екс-заступник чинного глави Міністерства внутрішніх справ Сергій Чеботар і Олександр Аваков є фігурантами кримінального виробництва щодо закупівлі 6 тисяч рюкзаків для потреб відомства за завищеною ціною.
Раніше Національному антикорупційному бюро вже надали доступ до банківських рахунків компанії-постачальника тактичних рюкзаків для МВС «Дніпровенд», яку пов’язують із сином Авакова. Крім того, у справі фігурує ім’я харків’янина Володимира Литвина – друга сина глави МВС.
Крім того, в лютому цього року було оприлюднено відеозапис із прихованої камери, на якому Олександр Аваков, імовірно, домовлявся з Чеботарем щодо поставки рюкзаків для низки підрозділів МВС.

Коментарi

Коментарiв